Arvutiabi alati!

Arvutite hooldamine

-hinnad-
Üsna tihti mõtleme arvutite tehnilise hoolduse vajadusele alles pärast selle tähtsa seadme rikkiminekut. Nagu ütleb vanasõna: „Ega härg enne sääske näe, kui sääsk hammustab.“ See pole sugugi üleskutse oodata, kuni arvuti läheb lõplikult rivist välja. Pigem vastupidi, me soovitame igat arvuti töötamisega seotud probleemi „eos lämmatada“, seda pideva kontrolli ja abonenthoolduse kaudu. Erilist hoolt vajavad mitte ainult suurte ettevõtete arvutivõrgud, nagu seda arvavad mõned personaalarvuti omanikud. Ka üksainus arvuti võib olla probleemide ja murede allikaks just Teile – selle omanikule.
Tuleb mõista, et arvuti on kui pidevat tähelepanu nõudev tähtsate andmete ja informatsiooni hoidla. Ja kui see läheb katki, võib juhtuda, et mõne aja jooksul ei pääse Te selles olevale informatsioonile ligi. Kui tegemist on lemmiksõjamänguga, pole asi nii hull. Aga kui jutt käib tähtsast aruandest või äridokumendist? Siis ei jää üle muud, kui hakata kramplikult otsima ja läbi helistama arvutite remondi ja hooldusega tegelevaid teeninduskeskuseid.

Ja nüüd: Tähelepanu! Arvutite abonenthooldus!
Ärge otsige seda, mis on juba leitud, sest Te asute ALEXKUK OÜ arvutitoe veebilehel. Meie tegevuse peamine suund on arvutiseadmete abonenthooldus. Tänapäeval on paljud organisatsioonid seisnud silmitsi seadmepargi töökorras hoidmise probleemiga ning serverite, võrgu ja tarkvara seadistamise vajadusega. Muidugi, suured ettevõtted palkavad oma süsteemiadministraatori (või loovad lausa tehnilise toe osakonna). Aga mida teha väikestel ja keskmistel ettevõtetel? Erinevatel põhjustel on arvutihooldusspetsialisti palkamine vahel ebaotstarbekas. Esiteks, hea spetsialist ei hakka töötama väikese palga eest. Aga meil Teiega diletante vaja pole, on ju nii? Teiseks on arvutite hooldus pigem episoodilise kui püsiva loomuga tegevus. Mida ei saa öelda palgatud töötaja töötasu kohta: see hakkab olema just nimelt pidev ja regulaarne. Kuid arvutivõrkude administreerimise ja hoolduseta on nende normaalne funktsioneerimine lihtsalt võimatu. Seepärast on Teil kaks valikut. Kas palgata ettevõtte koosseisu kõrgepalgaline spetsialist või kasutada meie pakkumist.
Mida me pakume? Soodsat arvutite ja seadmete hooldust, mis aitab Teil märkimisväärselt kokku hoida.
Arvutite abonenthooldus: meie eelised
– Operatiivne abi erineva keerukusega probleemide lahendamisel ja tööde kõrge kvaliteet.
– Täpne lepingujärgsete kohustuste täitmine.
– Me kindlustame Teie ettevõtte kogu tehnika tõrgeteta töö.
– Me pakume mõistliku hinnaga teenust ning paindlikku soodustuste süsteemi.

Mida ei saa teha kohalekutsutav süsteemiadministraator?
Esiteks ei saa kohalekutsutav süsteemiadministraator haigeks jääda. Muidugi, me kõik oleme inimesed ja igaühele võib tulla tõbi kallale, kuid meie ettevõttes töötab hulk kvalifitseeritud spetsialiste. See tähendab, et kindlaksmääratud ajal meie töötaja tingimata tuleb Teie juurde kavandatud tööde teostamiseks.
Teiseks, hädaolukorras tuleb meie töötaja Teie ettevõttesse võimalikult kiiresti ja likvideerib mis tahes probleemi. Kohalekutsutav süsteemiadministraator ei ütle Teile, et tema tööpäev on tänaseks läbi. Me mõistame oma töö tähtsust ja seepärast tegutseme igas olukorras operatiivselt ja ladusalt.
Kolmandaks, meie süsteemiadministraator ei ütle Teile, et seda probleemi ta lahendada ei suuda. Muidugi võib tulla ette olukordi, kus probleemi lahendamiseks läheb vaja mitme spetsialisti tööd. Ja me suudame seda kerge vaevaga pakkuda.
Tulemus on ilmselge: Võite olla kindel et Teie ettevõtte arvutisedmete töös ei juhtu mingeid häireid!
Kuna Te tellisite ALEXKUK OÜlt arvutite abonenthoolduse.
Vastastikku kasulik koostöö: arvutite hoolduse tingimused.
Meie töö põhineb iga kliendi arvutite individuaalsel hooldusel. Me saame suurepäraselt aru, et iga kliendi vajadused on spetsiifilised ja omamoodi ainulaadsed. Seepärast pakume igale meie kliendile individuaalset hooldusskeemi, mis vastab täielikult tema ettevõtte tegevuse iseärasustele. Kuid kõige huvitavama jätsime lõpuks. Sõlmides arvutite abonenthoolduse lepingu meie ettevõttega, saate osta arvutiseadmeid eriti madalate hindadega. Lisaks sellele toimetame varuosad ja väikeseadmed Teie kontorisse täiesti tasuta.
Seega pakume arvutite hoolduse terviklahendust. Ja meie arvates saab vaid nii tagada tõeliselt kvaliteetse teenuse.
Usaldage arvutite hooldus meile ja parimad spetsialistid on valmis iga hetk lahendama Teie infotehnoloogilisi probleeme.